חובת נוכחות עורך דין - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


חובת נוכחות עו"ד

כמו שלא בונים בניין בלי מהנדס או מבצעים ניתוח ללא רופא, כך גם לא פותרים בעיות משפטיות מבלי ליווי מקצועי של עורך דין. מדובר באיש מקצוע חשוב ביותר ואף הכרחי במצבים שונים בחיים, למשל לאחר מעורבות בתאונת דרכים, לאחר טיפול שיניים כושל, או בעת פיתוח אפליקציה מתקדמת לסלולארי.

חשיבות נוכחות עורך דין ברשלנות רפואית

 במקרים בהם עולה חשד לרשלנות רפואית, קיימת חשיבות מרובה לנוכחותו של עורך דין מומחה ומנוסה, בין היתר מאחר שמדובר בתביעות מורכבות מבחינה משפטית ורפואית כאחת. עורך דין  רשלנות רפואית יפנה אתכם אל רופאים מומחים המתאימים ספציפית לתביעתכם לצורך קבלת חוות דעת, וינחה אתכם לגבי פעולות שעליכם לבצע. בנוסף, איש המקצוע יסייע לכם בכל הקשור לאיסוף החומר הנחוץ עבור התביעה, וכמובן יספק ייצוג נאות מול המערכת הרפואית ובית המשפט.

חשיבות נוכחות עורך דין בפיתוח אפליקציות

 פיתוח אפליקציות כרוך בהתמודדות עם הליכים משפטיים רבים, המחייבים ליווי של עורך דין מומחה בתחום. הליכים אלו כוללים בין היתר רישום סימן מסחרי, רישום פטנט, רישום זכויות יוצרים, הכנת הסכמים וחוזים, החתמה על הסכמי סודיות וניהול מו"מ. כמו כן, ליווי של עורך דין נדרש על מנת לייצג את מפתחי האפליקציה מול גורמים שונים כמו משקיעים, שותפים, חברות ביטוח, מערכת בנקאית ורשויות המס, וכמובן במקרים של תביעות משפטיות הקשורות לפיתוח האפליקציה.

חובת נוכחות עורך דין שמתמחה בדיני תחבורה

 במקרים של עבירות תעבורה חמורות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול או תאונות דרכים שהביאו לפגיעה בנפש או ברכוש, ייצוג של עורך דין תעבורה הינו נחוץ והכרחי. יש לציין כי הליווי המקצועי חשוב כבר משלב החקירה המשטרתית, מאחר שעורך הדין יכול לספק לכם הנחיות לגבי מענה על שאלות החוקרים. כמו כן, הייצוג נדרש בשלבי השימוע והמשפט עצמו, וחשוב לדעת כי ללא ייצוג משפטי הולם הסיכוי לצמצם את האישום ואף לבטלו הינו נמוך מאוד.

 חשיבות עורך דין צוואות

 אנשים רבים סבורים כי הם יכולים לערוך את צוואתם בכוחות עצמם, אך לעיתים קרובות צוואות אלו מתגלות ברגע האמת כבלתי תקפות בעיני החוק, וגורמות לסכסוכים וקרעים במשפחה. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לערוך את הצוואה בעזרת עורך דין מנוסה ומיומן, שיבטיח את מימוש רצון המוריש, ימנע חיכוכים מיותרים ויפתור סוגיות נוספות הקשורות לנושא, כמו היבטי מיסוי של הירושה. בכל מקרה, ניתן ורצוי לאשר את הצוואה על ידי נוטריון. תוקפו של אישור כזה כמוהו כאישור בפני שופט. כמו כן לאחר מכן רצוי להפקיד את הצוואה אצל הרשם לענייני צוואות וירושות כדי שגם מבחינה פרוצדוראלית ניתן יהיה לתת רק לה תוקף משפטי מחייב.