איך סטארטאפ נולד ? | עו"ד ונוטריון יריב קדם

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


איך סטארטאפ נולד?

Wisharound – הקהילה העירונית החכמה שלך

סטארטאפ המרכז עבור המשתמש את כל המידע על הנמצא בקרבתו, החל מפאבים ומסעדות ועד דייטים וחוגים. האפליקציה מאפשרת לך לתקשר עם האנשים שמסביבך בזמן אמת לתת ולקבל המלצות ומידע על הנושא הרצוי לך.

הרעיון העומד מאחורי סטארטאפ זה הוא גם רשת חברתית המקשרת בין אנשים וגם פורטל מידע על הנעשה בסביבתך או בכל מקום אחר עליו אתה רוצה לדעת בזמן אמת. זוהי רשת בינלאומית כך שניתן לקבל מידע ולתקשר עם אנשים מרחבי העולם.

נוסע למדינה חדשה ורוצה לדעת איזה מסעדה מקומית מומלצת? תוכל לקבל המלצה ממשתמש מקומי הרשום לאפליקציה.  מחפשת קבוצת ריצה לשעות הבוקר? באפליקציה תוכלי לקבל מידע על קבוצות ריצה הקרובה אלייך ואפילו למצוא שותפות נוספות לרוץ איתן.

רעיון חדשני

גם אתם רוצים לבנות אפליקציה? בכדי לבנות סטארטאפ מוצלח חשוב מאד שיהיה לכם קודם כל רעיון חדש שלא קיים עדיין או שקיים בצורה אחרת. חישבו מה המרכיב המיוחד והשונה ברעיון שלכם שיגרום למשתמשים להוריד דווקא את האפליקציה שלכם. באפליקציית Wisharound יש שילוב של קהילה חברתית ופורטל מידע בצורה מאד קלה ואינטואיטיבית למשתמש.

 מרעיון לסטארטאפ

בכדי שהרעיון שלכם יקרום עור וגידים ויהפוך לסטארטאפ יש עוד כמה שלבים בדרך…, סטארטאפ מוצלח מורכב מרעיון מעולה, שותפים נכונים, עו"ד טוב והרבה סבלנות.  חישבו היטב האם יש לכם את היכולת הכלכלית והנפשית לעבור את התהליך וכמובן את הידע המקצועי או אנשי המקצוע הנכונים.

אז מה הם השלבים הנכונים לבניית הסטארטאפ?

חקר שוק – מיהם השחקנים האחרים ומה הופך את המוצר שלכם לטוב יותר.

עורך דין המומחה בהקמת סטארטאפ – חשוב מאד לחבור כבר מהשלב ההתחלתי לעו"ד מומחה מהתחום. עו"ד דין טוב שילווה אתכם בהליך יסייע לכם לדאוג לאינטרסים שלכם ושל השותפים האחרים ברישום זכויות יוצרים, איגוד כל ההסכמים עם השותפים ובעלי המקצוע האחרים בחוזים, הסכמי סודיות ועוד.

שותפים – חיברו אנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם, חברים או קולגות הקשורים לתחום כמו מתכנתים, משווקים, כלכלנים ומעצבים.

תוכנית עסקית – תקציב, מימון מהון פרטי או ממשקיעים, לוחות זמנים ומערכי שיווק.

גיוס כספים  – הקמת סטארטאפ מצליח מחייבת הון התחלתי, אם אין לכם את ההון ההתחלתי למימון הפרוייקט זהו הזמן לגייס אותו, האם כדאי להיעזר בחממה טכנולוגית? האם כדאי לפנות למשקיעים? חשוב להעלות את השאלות הללו לשותפים לפרוייקט ולהגיע ביחד להחלטה המתאימה לכם ביותר.

מערך השיווק – מיצאו את האסטרטגיה המתאימה לשייוק המוצר, חשוב להגדיר מראש מהו תקציב השיווק ולקחת בחשבון שקמפיין שיווקי מוצלח עולה לא מעט כסף.

הדרך להקמת סטארטאפ מוצלח אינה פשוטה, תוכלו למצוא באפליקציית Wisharound  משתמשים העוברים תהליך דומה או כאלו שיוכל להצטרף אליכם לתהליך. אל תשכחו! ברגע שהאפליקציה שלכם נמצאת בחנות האפליקציות, השמיים הם הגבול.

ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים