העוגיות שהחזירו את הלקוחות לקניון | עו"ד אפליקציות וסטארטאפ - יריב קדם

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


העוגיות שהחזירו את הלקוחות לקניון

הקניות באינטרנט הולכות וצוברות תאוצה בכל העולם, מאות אתרים מתחזקים אתרי מכירה אינטרנטית ואפליקציות לסלולאר. כמות הקונים דרך האינטרנט הולכת וגדלה משנה לשנה לאור הנוחות והמחיר. בקור המקפיא של פינלנד הלקוחות מעדיפים לקנות מהבית ומדירים רגליהם מהקניונים – בלי לקוחות אין הכנסות ונגרם נזק לעסקים ולכלכה. אז איך מחזירים את הלקוחות לקניונים?

עוגיית המזל של ספונדה

חברת הנדל"ן הפינית  Sponda שאלה את עצמה בדיוק את אותה השאלה, בכדי לחזור ולנהל עסקים ריווחיים עליהם להחזיר את הלקוחות לקניונים, בכדי למצוא פתרון לבעיה שכרה חברת פרסום בשם TBWAHelsinki שיצרה עבורה את ה"פיזיקל קוקי",סטארטאפ גאוני. 

הסבר על אפליקציית פקסל פיזי. עו"ד יריב קדם

אז מהי ה"פיזיקל קוקי"? בדיוק כמו העוגיות שיש לנו במחשב שנוצרו מקבצים שנשתלו באתרים בהם ביקרנו בכדי לשמור מידע על הרגלינו, הפיזיקל קוקי אוסף עלינו מידע על הרגלינו בעולם הפיסי, ושומר אותו. מדובר במחזיק מפתחות שבזמן הסיור בקניון אוסף מידע על הרגלי הצרכנות של הלקוח, החנויות והמבצעים המועדפים עליו. לפי המידע מוצעים ללקוח מבצעים והטבות, עדכונים על קולקציות חדשות וכל מידע נוסף הרלוונטי ללקוח הספציפי כבר מהכניסה לקניון.

יש כרטיס מועדון?

הפיזיקל קוקי מחליף את כל כרטיסי המועדון בארנק, . מחזיקי הפיזיקל קוקי הופכים אוטומטית לחברי מועדון וכל המידע מרוכז באותו מקום ומתקבל בזמן אמת. במקום ארנקים כבדים מלאי כרטיסי מועדון, מחזיק מפתחות קטן האוסף את המידע על הצרכן ומציע לו את המידע הרלוונטי עבורו.

מי הוא לקוח פיקסל פיזי | עו"ד יריב קדם

הפיזקל קוקי חולק ל14,000 לקוחות שהפכו באופן מיידי ללקוחות VIP  בקניונים, הלקוחות הקונים בעזרת מחזיק המפתחות נהנים מחווית קנייה נפלאה המותאמת להם באופן אישי. איזה תמריץ טוב יותר ללקוחות מהתחושה שהם חשובים ושמזהים אותם בכל רחבי הקניון.

מצורך למוצר

אחד הדברים החשובים והבסיסיים ביותר של הקמת סטארטאפ הוא למצוא מוצר שאינו קיים עדיין אשר עונה על צורך קיים. מחשבה יצירתית לפתרון בעיה כלכלית במדינה בכלל ולחברת הנדל"ן בפרט הולידה סטארטאפ עם אלפי משתמשים מרוצים. מציאת רעיון מוצלח היא הבסיס לכל סטארטאפ ולכן כדאי וחשוב מאד להקפיד על רישום פטנט,מדגם וזכויות יוצרים על הרעיון על יישום הרעיון. במקרה זה מפתחי הסארטאפ מצאו פיתרון יצירתי וחדשני, פשוט וגאוני בכדי להחזיר את הלקוחות לקניון.

ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים