הסכם שותפים - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


הסכם שותפים

אתם עומדים להקים עסק בו תהיו שותפים? אתם עומדים להצטרף לשותפות או חברה?

האם את/ה מעוניין/ת לוודא ששותפיך לדרך רואים איתך עין בעין כיצד יש לחלק אחריות, למי יש זכויות חתימה, מתי נכון לחלק רווחים ובאיזה אופן, מה הם התנאים בהם יש להכניס משקיע חיצוני לפרוייקט, קביעת תהליכי קבלת החלטות מוסכמים, חלוקת זכויות וחובות, וכיוב?

אם על שאלות אלו ואחרות תגיעו להסכמה עקרונית, בוודאי יהיה לכם חשוב גם לעגן הסכמות אלו בהסכם משפטי מחייב.

הסכם בין שותפים

הסכם בין שותפים (להלן: "הסכם שותפות") הינו הסכם שיסדיר את מערכת היחסים העסקית בינך לבין שותפיך לדרך, יגדיר כיצד למסד את דרככם (רישום שותפות, הקמת חברה), וכיצד לנהל את הפרוייקט באופן שוטף, ואף כיצד לסיים את דרככם במינימום טעויות.

חשוב שהסכם השותפות ישקף את ההסכמות העסקיות אליהן הגעתם, וכן ייתן פתרונות מראש לסיטואציות משפטיות עליהן לא בהכרח חשבתם, כמו שמירת זכויות קניין רוחני, שמירת סודות מסחריים, התחייבות להימנע מתחרות, ביטוח נושאי משרה, דרכים פרקטיות לקבלת החלטה באמצעי תקשורת (כגון בשיחת טלפון או בשיחת ועידה בוידאו), הסדרי יציאה מהפרוייקט כגון זכות סירוב ראשונה, הצטרפות למכירה לצד שלישי באותם תנאים או הסדר המכונה "במבי" (Buy Me Buy You).

הסכם שותפות טוב נועד לאפשר לצדדים את החופש לפעול בשקט נפשי ביודעם שהאינטרסים שלהם בפרוייקט מוגנים ומוסכמים.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים