אקזיט - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


אקזיט

ייעוץ משפטי וליווי סטארט-אפ לאקזיט

אקזיט למוצר טכנולוגי

באקזיט למוצר טכנולוגי איננו זקוקים בהכרח למוצר קיים. האקזיט יכול להתבצע לגבי זכויות הקניין הרוחני של המוצר המתוכנן שיהיו בדרך כלל פטנט על החדשנות הטכנולוגית ואולי גם מדגם על עיצוב חיצוני חדש או מקורי, וכן לגבי הידע הנלווה.

אקזיט לאפליקציה

אקזיט לאפליקציה דומה מאד לאקזיט למוצר טכנולוגי, אלא שהקניין הרוחני המוגן יתייחס לאפליקציה. במכל מקרה ניתן להגן על זכויות היוצרים באפליקציה באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי. במקרים בהם קיים היבט פיסי לאפליקציה תיבחן האפשרות להגן עליה גם באמצעות פטנט.

מימוש אקזיט

מטרת האקזיט מבחינת היזמים הינה מימוש זכויותיהם בסטארט-אפ ולשם כך מועברים הכספים ישירות לבעלי המניות בסטארט-אפ. יתכן שבמקום תמורה כספית מהחברה הרוכשת, יקבלו היזמים תמורה במניות או אופציות בחברה הרוכשת. יתכן גם שילוב של שתי המטרות באופן שהחברה הרוכשת מקבלת חלק ממניות הסטארט-אפ תמורת השקעה במיזם, וחלק נוסף מהמניות כנגד תשלום תמורה לבעלי המניות. במקרים רבים מקובל שהיזמים המקוריים ממשיכים להחזיק במניות או אופציות של חברת הסטארט-אפ אף בשיעור נמוך, אך אין בכך הכרח.

ייעוץ וליווי משפטי לאקזיט

כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ייעוץ וליווי משפטי לאקזיטים של סטארט-אפים לאפליקציות ולמוצרים טכנולוגיים.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים