הסכם מייסדים - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


הסכם מייסדים

ייעוץ משפטי, ליווי וניסוח הסכם מייסדים    

ייסוד סטארט-אפ

ייסוד סטארט-אפ הינו הדרך להפוך רעיונות טכנולוגיים, אפליקציות, מוצרים או שירותים, לעסקים מוצלחים. ייסוד סטארט-אפ כרוך בבדיקת שוק ומתחרים, ניסוח תכנית עסקית, הגנת קניין רוחני, בחירת דרך ההתארגנות המשפטית (עצמאי, חברה, שותפות) בגיוס ממון להקמתו בפועל (הלוואות או השקעות). כאשר הסטארט-אפ מיוסד ע"י יותר מאדם אחד, קם גם הצורך בהסכם מייסדים.

הסכם מייסדים לסטארט-אפ

הסכם מייסדים נועד להסדיר מספר מערכות יחסים ובעיקר את מערכת היחסים בין המייסדים של הסטארט-אפ לבין עצמם, את היחסים בינם לבין התאגיד שהם מקימים ובכלל זה איך יקימו, ינהלו או יפרקו אותו ואת היחסים כלפי צדדים שלישיים כמו משקיעים. כל אחד מהנושאים כולל מספר רב של אפשרויות שנסיון החיים העסקי והמשפטי בכלל, והעדפת המייסדים בפרט, ילמד כיצד לגבש את נוסח ההסכם. כך למשל, להסדרים כמו במב"י (Buy Me Buy You), הצטרפות בעלי מניות קיימים להצעת רכש חיצונית (Tag Along), זכות קדימה וכד', יש להתייחס כאבני בניין משפטיות, שהצדדים להסכם יחליטו אם יש להם עניין בהם, לשנותם, להשמיטם, או לשלבם בהסכם לאחר קבלת הסבר מתאים.

ייעוץ וניסוח הסכם מייסדים

כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ייעוץ משפטי וניסוח של הסכמי מייסדים לסטארט-אפים ובכלל.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים


m>