רישום זכויות יוצרים - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


רישום זכויות יוצרים

רישום זכויות יוצרים על אפליקציות, משחקים, ספרים, איורים, ועוד

זכויות יוצרים

ההגנה בזכויות יוצרים חלה על יצירות מסוגים שונים לרבות יצירה אדריכלית, יצירה אומנותית (כגון צילום או פיסול), יצירה דרמטית (כגון מחזה או מחול), יצירה ספרותית (כגון אפליקציה, ספר, תוכנית לימודים) ויצירה מוסיקלית. מכח אמנות בינלאומיות לזכויות יוצרים תוקף בינלאומי. 3

היכן וכיצד רושמים זכויות יוצרים

הצורך ברישום זכויות יוצרים נובע משתי סיבות – מהותית ופרוצדוראלית;
מבחינה פרוצדוראלית- כדי שהרישום יהווה ראיה תקפה בבית משפט על היצירה המוגנת, היוצר שלה, ומועד יצירתה כנגד מפרי זכויות יוצרים.
מבחינה מהותית- כדי לשמור את זכויות היוצרים ביצירות נגזרות באשר כל יצירה שנעשית על בסיס היצירה הרשומה הינה זכות או למצער הפרה של בעל זכות היוצרים ביצירה הרשומה.
הרישום יכול שייעשה אצל רשם זכויות יוצרים במדינה בה קיים כזה רשם (כגון בארה"ב או בסין. אין בישראל רשם זכויות יוצרים) או במרשם פורמאלי אחר כגון אצל נוטריון באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי שגם ערוך היטב מבחינה משפטית. החיסרון של רישום זכויות יוצרים אצל רשם זכויות יוצרים בחו"ל הינו משך הזמן וחוסר הוודאות המלווים הליך רישום זה לעומת פורמט זכויות יוצרים בינלאומי אצל נוטריון.

ייעוץ וליווי משפטי ברישום זכויות יוצרים

כמשרד עורכי דין ונוטריון העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק יעוץ וליווי משפטי לרישום זכויות יוצרים אצל רשם זכויות היוצרים בארה"ב ובניסוח פורמט זכויות בינלאומי.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים


m>