רישום פטנט | יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


רישום פטנט

ייעוץ וליווי משפטי בניסוח פטנטים וניהול תיקי פטנטים וקנין רוחני

ניסוח בקשת פטנט

פטנט נרשם לגבי ההיבטים הפונקציונאליים החדשניים של מוצר או תהליך. בכלל זה ניתן לרשום פטנטים על אפליקציות ותוכנות בעלות זיקה טכנולוגית הכוללת מאפיין פיסי.
ניסוח בקשת הפטנט לשם המרת האמצאה – הצד הטכנולוגי של הרעיון, לנוסח מילולי של בקשת פטנט עפ"י פורמט מקובל מבוצע ע"י עורך פטנטים הבקיא בתחום האמצאה. עיבוד משפטי של מסמך זה ע"י עו"ד לקניין רוחני הבקיא בתחום האמצאה לפני הגשתו הראשונה מאפשר לקבל אמצעי אופטימלי להרתעה מפני הפרות ולאכיפה בבית המשפט בעת הצורך.

ניהול פורטפוליו פטנטים

לחברות בעלות פורטפוליו גדול של פטנטים ישנו מנהל פנימי לניהול תיקי פטנטים, והם אנשי הקשר של החברה כלפי עורך הפטנטים. חברות בינוניות וקטנות מנהלות את הפורטפוליו שלהן בעצמן או באמצעות מנהל תיקים חיצוני.
ניהול תיקי פטנטים חיצוני ע"י עו"ד לקניין רוחני בקיא בטכנולוגיה של החברה מאפשר לאתר זכויות קניין רוחני נוספות העונות לצורך של הלקוחות במוצר, כגון מדגם לגבי עיצוב המוצר או מיתוגו בסימן מסחר, ולנהל את תיק הקניין הרוחני של כל מוצרי החברה לא רק באספקט הפרוצדוראלי כאנשי קשר עם עורך הפטנטים, אלא גם באספקטים משפטיים לרבות חוזים ואכיפה משפטית.

ייעוץ וליווי משפטי ברישום פטנט

כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ייעוץ משפטי וייצוג בעריכה של בקשות פטנט וניהול תיקי פטנטים וקניין רוחני.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים


m>