ניהול תיקי פטנטים וקניין רוחני - יריב קדם עורך דין לאפליקציות וסטארט אפ

130

logo


המרד 29, ת.ד 50264, תל אביב, 61502 | טל. 03-6543210, פקס. 03-6543211, office@kedem-law.co.il

יצירת קשר

מלא פרטיך ונשוב אליך


ניהול תיקי פטנטים וקניין רוחני

ייעוץ, ייצוג וניהול חיצוני של תיקי פטנטים עבור חברות טכנולוגיות ותעשייתיות

ניהול תיקי פטנטים וקניין רוחני

מנהל תיקי קניין רוחני הינו לרוב אדם בעל רקע טכנולוגי המנהל את פורטפוליו הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר של החברה. לרוב הוא מוודא את עריכת הפטנטים לטכנולוגיות המפותחות, העברת מידע רלוונטי לעורכי הפטנטים וחידוש הפטנטים במועדם. ברוב המקרים אין למנהל הקניין הרוחני הכשרה מתאימה לנהל היבטים אחרים של קניין רוחני כמו סימני מסחר. לעורך דין לקניין רוחני יתרון יחסי רב בעניין זה עקב בקיאותו בעולם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר גם יחד, ביכולת לבקר משפטית את בקשות הפטנט לפני הגשתן, ולתת מעטפת משפטית רחבה יותר המשלבת מיתוג, עיצוב ופיתוח טכנולוגי של אותו מוצר, בתאום משולב עם מחלקת הפיתוח ומחלקת השיווק של החברה.

נטילת חלק בהגנת פיתוח המוצרים

מעורבות עורך דין לקניין רוחני בניהול תיקי הקניין הרוחני מתחילה כבר בשלבים של בירור הצרכים לפיתוח המוצר בשוק ואפיון המוצר בנסיון להקנות למוצר שיפותח הגנה רב מימדית של פטנט על הטכנולוגיה שתפותח, מדגם על עיצוב חדש או מקורי של המוצר, וסימן מסחר על מיתוגו בשוק, הכל בהתאם לצרכים של החברה.

נטילת חלק בניסוח בקשות פטנט

לכשמגיע שלב ניסוח בקשת פטנט, האדם המופקד על מלאכת הניסוח הינו עורך פטנטים. הערך המוסף של עורך דין לקניין רוחני בשלב זה הינו רב ביותר ערבה בקרה המשפטית על הניסוח שבסופו של דבר ובשעת אמת ייבחן ע"י שופט שאינו בהכרח בעל רקע טכנולוגי. בכך מסופקת מעטפת הגנה טובה יותר לטכנולוגיה המבוטאת בנוסח בקשת הפטנט המבוקרת.

ניהול מיטבי של פורטפוליו קניין רוחני

כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ליווי משפטי של תיקי הקניין הרוחני של חברות טכנולוגיות ותעשייתיות ובכך מאפשר הגנה מיטבית על קניינן הרוחני.ליצירת קשר צלצלו 03-6543210 או השאירו פרטים